Facebook | Twitter | Linkedin
 • Mehmet Saydam
  1978 yılında Lefkoşa’da doğan Saydam, 1999 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamladı. Yüksek Lisans eğitimini USA de tamamladıktan sonra Türkiye’nin önde gelen Şirketleride Finansal ve Mali Yöneticilikler yaptıktan sonra 2009 yılında adaya dönüş yapmıştır. Halen Uluslararası ve çok ortaklı birçok Şirkette Yönetim Kurulu Danışmanlığı yapmakta olan Saydam, aile şirketi olan G.Saydam & Co.YMM’de yetkili direktör ve şirket ortağı olarak çalışmaktadır.
 • Evrim HINÇAL
  1977 yılında Lefkoşa’da doğdu. İlkokul eğitimini Şehit Tuncer İlkokulu’nda, ortaokul ve lise öğrenimini 20 Temmuz Fen Lisesi’nde tamamladı. Yakın Doğu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ‘İşletme Bölümü’nden mezun olup, üst düzey yöneticilik dahil, 12 yıl özel bir bankada görev aldıktan sonra kendi işini kurdu. Cyprus Primary Academy’de yönetici ortak olarak çalışmaya devam etmektedir. Çeşitli sivil toplum örgütlerinde de görevler alan Hınçal, Yenicami Ağdelen Kulübü’nde Genel Sekreterlik görevine devam etmektedir. İngilizce bilmektedir.
 • Ahmet ŞEYTAN
  1990 yılında Lefkoşa’da doğan Şeytan, lisans eğitimini İngiltere’de Bath Üniverisitesi’nde şeref derecesiyle tamamlamıştır. Halen akademik çalışmalarına Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi’nde devam etmektedir.
 • Servet ŞAHAN
  1981 yılında Gaziantep'te doğan Şahan, örgün öğretimini Gaziantep'te tamamladı. Gaziantep Ticaret Meslek Lisesi'ni başarı ile tamamlayan Şahan 1998 yılından beridir hem mesleğini icra etmiş hem de Açıköğretim Fakültesi İşletme Bölümü'nü tamamlamıştır. Meslek icrası yanı sıra bir çok kurum ve kuruluşlara temel, orta ve üst düzeyde muhasebe eğitimleri vermeye de devam etmektedir. 2005 yılında katıldığı G. Saydam & Co. YMM Bürosu'nda tüm departmanlarda çalışmış olup, halen Yetkili Muhasıp - Murakıp ünvanı ile Sorumlu Ortak olarak görev almaktadır.