Facebook | Twitter | Linkedin
Bilgiye önem veren, kurumsal ve bireysel gelişim konusunda güvenilir, saygın.

2012 yılında Saydam & Co Ltd. çatısı altında kurulan Cyprus Primary Academy gelismekte olan dünya, ülke ve pazar kosulları göz önünde bulundurularak, 2017 yılından itibaren kamu, özel sektör ve sivil topluma yönelik gelistirdigi egitim programları ile hizmet agını genisleterek sürekli egitim, danısmanlık ve arastırma hizmetleri sunan bir merkez halini almıstır.

Yeni ekonomik gelismeler, küresellesme ve artan rekabet kosulları, hem konularında uzman personele olan ihtiyacı maksimum düzeye çıkarmıstır, hem de günümüz teknolojik dünyasında bilgiye anlık ulasım imkanına sahip olmamıza ragmen bu bilgilerin dogrulugu, uygulanabilirligi, gelistirilebilmesi ve yorumlanabilmesi adına belirli bir tecrübe ve bilgiye olan ihtiyacımız da aynı oranda artmıstır.

Cyprus Primary Academy yeni yönetim stratejileri, uygulanabilir ekonomik vizyon, ve güncel bilgi anlayısıyla, kurumların iktisadi ve mali kaynaklardan daha iyi yararlanarak karlılıklarını artırıp büyümelerine ve bireylerin mesleki egitimler sayesinde kariyer gelisimlerine katkı saglamak amacıyla hizmet vermektedir.